Oslava narozenin 1

26. dubna 2018 v 20:14
Narozeniny jedné z nás, Š., se pomalu blížily a ty moje následovaly hned týden po ní. Vzhledem k tomu, že byla první, tak ji to asi vůbec nenapadlo, že bysme její narozeniny slavily ve velkém. Já už se ale nemohla dočkat, co holky nachystají pro mě :D Potají jsme začaly plánovat, jak to uděláme, co nachystáme, jak ji udržíme v pokoji, aby to bylo překvápko a všechno kolem.

G. se rozhodla, že zajde koupit nějaké zákusky, já ji poprosila o medovník a pro Š. jsem koupila nějakou čokoládu. Plán byl takový, že se půjdeme navečeřat o něco dřív než normálně, byly jsme tam všechny spolu, dělaly jsme jakoby nic. Š. potom odešla spolu s J. do jejich pokoje. Já ještě potřebovala něco udělat, a ve 4 bysme se v kuchyni stejně motaly a tak jsem se holek zeptala, jestli mám jít do pokoje a čekat až pro mě přijdou, nebo mi napíšou přes Facebook, nebo jak to uděláme. Pravda, byly trochu překvapené, ale moc jsem to nevnímala.

Dodělala jsem si protokol do školy a v momentě, kdy se na chodbě rožlo světlo, jsem přešla do kuchyně, protože to byl signál, že je vše nachystané. O tomto signálu věděla také J., která pak měla Š. nějak dotáhnout do kuchyně za námi.

Stůl byl krásně nachystaný s popcornem, brambůrky, a zákusky. Byly tam hned 2 medovníky. V jednom byla svíčka. Ten byl na jedné straně stolu. Na druhé straně stolu byl zákusek s ovocem a želatinou, v tom byla druhá svíčka. Ano, krásně to holkám ladilo, ty dvě svíčky, každá na jednom kraji :)

Pro jistotu jsem se pak zeptala, který medovníček je můj, abych si nevzala špatný. G. mi důležitě oznámila, že ten "S TOU SVÍČKOU". (Tak schválně, komu to tady došlo?! Mně ne.)

Bohužel, oslavenkyně nám stále chyběla. Napřed jsme psaly přes Facebook. J. byla offline, takže to bylo k ničemu. Pak jsme šly znovu rozsvítit a zhasnout. Možná si toho předtím J. nevšimla. B. si pak šla "náhodou" hlasitě odkašlat na chodbu, holky to přeslechnout nemohly. (vosk ze svíček pomalu ale jistě tekl do zákusků :D) Pak už jim šla i zaklepat na dveře. Nakonec Š. přiletěla a chtěla se zeptat, co jsme potřebovaly, ale my sme jí hned začaly zpívat k narozeninám, takže jen otevřela pusu a zase ji zavřela. Radost v jejích očích nešla přehlédnout. Po konci písničky mi holky řekly, že to bylo i pro mě. že slavíme i moje narozeniny. Proto mám svíčku v medovníku :D

Udělaly jsme si čaj a pak jsme spolu seděly a vykládaly jsme si O:) tyto večery miluju. Nepotřebujeme ani alkohol :D O:)

Stejně tak jsme spolu oslavily i Vánoce. Měly jsme i nádherný stromeček!


Mám obrovské štěstí, že bydlím s takovými úžasnými slečnami, že mezi sebou nemáme žádné problémy a že si spolu tak krásně rozumíme :) Tohle bych upřímně přála všem :3

Drn z Moravy :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama