Úvodní článek

31. března 2018 v 14:19
Milý čtenáři! :)

Jmenuji se Michaela a tento blog jsem založila kvůli škole (úkol do jednoho z předmětů). Dalo mi práci vymyslet, o čem bych mohla psát, ale nakonec jsem se rozhodla zde promítnout část z mého života.

Před necelým rokem jsem ukončila střední školu, na konci září jsem nastoupila na univerzitu a s tím přišla spousta změn a zážitků (dobrých i špatných). A protože mně nenapadalo žádné jiné téma blogu, zvítězil můj studentský život. Tím nemyslím, že budu psát o škole jako takové, o předmětech a podobně. Ráda bych psala o všem, co je s tím spojené. Ať už jsou to problémy s bydlením bez maminky a tatínka :D nová přátelství, zdárně ukončené zkouškové (díky stresu o 10kg lehčí). Všechno co mě (a mé spolubydlící) napadne.

Bydlím v bytě s 5 dalšími slečnami. V článcích je budu označovat jako A., B., G., J., a Š.. Já jsem na pokoji s G., která je mojí kamarádkou už od základky, spolu jsme byly také na střední a až teď na vysoké jsme se trochu rozdělily. Druhý pokoj sdílejí J. a Š., které se taky znají už několik let a v posledním pokoji spolu žijí A. a B., které se předtím sice neznaly, ale myslím, že se neplánují zavraždit ve spánku O:)

B., G., J. a Š. chodí na stejnou školu, stejný obor, a do stejného ročníku, ale protože je jich moc, jsou rozděleny do různých studijních skupin a ne všechny předměty tak mají spolu. A. chodí na stejnou školu jako ony, ale na jiný obor a navíc už má hotové bakalářské studium, a teď útočí na titul Mgr. Já jsem ale největší vyděděnec, protože chodím na jinou školu a studuji také jiný obor. I když podobný :)

Ze začátku jsme se myslím trochu styděly, ale už jsme si na sebe zvykly, navíc jsme všechny milé a hodné holky, takže nebyl žádný problém O:) neporvaly jsme se ani o koupelnu ani o záchod, což myslím překvapilo nás všechny :D Díky rozdílným rozvrhům se nám daří v našem krásném bytečku celkem střídat a většinou u večeře si i trochu povykládat o tom, jaký jsme měly den, kdo nás nas*al, kdo nás pobavil.

Na úvod je to snad vše :) Doufám, že se u mého blogu aspoň trochu odreagujete od každodenního stresu :)

Drn z Moravy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama